• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EvetBilisim/
  • https://twitter.com/EVET_Bilisim

Avaya Flare

Avaya Flare-TM, öncü ve yeni nesil bir çalışma ortamını yaratmıştır. Bu çözüm, konusunda tek olan ve her tip iletişimi bünyesinde toplayarak çığır açan bir çözümdür ve yüksek çözünürlükdeki video iletişimini de hem maliyet hemde performans açılarından kolayca erişilebilir kılan bir yapı sunar.

Avaya Flare, günümüz haberleşme uygulamaları ve paylaşım uygulamalarının arasındaki duvarları yıkar. Masa üstü video, sosyal medya, ses/video/web konferansları, çok sayıda arama listesine erişim, durum bilgisi ve anlık mesajlaşma, tarihsel içerik ulaşımı ve dahada fazlasını içeren gerçek zamanlı iletişim ve paylaşım uygulamalarına hızlı ve kolay ulaşım veren özgün bir kullanıcı ara yüzü etrafında geliştirilmiştir.

Avaya Flare, SIP bazlı Avaya Aura haberleşme mimarisinin üzerinde yükselir ve masa üstü kullanıcılarına en gelişmiş gerçek zaman iletişimi olanaklarını sunar. Avaya Flare, rakip video ürünlerinin çoğunda olduğu gibi paralel bir video alt yapısı gerektirmez.

Yüksek Çözünülürlükte video cihazı

Avaya Masa üstü video cihazı kullanıcıya gerçek bir multi modlu ve çoklu oturum deneyimi sunar ve hem şirket çalışanları ve sosyal medya kontakları hemde Avaya durum bilgisi servisleri, anlık mesajlaşma, Microsoft Exchange ve kontak karışımı (mash-up) ile tam entegrasyon sağlar.

“Dokunmak kadar kolay” kullanıcı arayüzü

Avaya’nın özgün imza uygulaması kullanıcı ara yüzüne özel bir anlam kazandırır ve kişileri video ve paylaşım için toplamayı “sürükle-bırak” kadar kolay bir hale getirir.

Daha etkin haberleşme

Masa üstü video cihazı, ses ve video’yu entegre şekilde sunar ve vücut dili, duruş, yüz ifadeleri, el hareketleri ve göz teması ile gerçek zamanlı iletişimi ve haberleşme deneyimini yeni bir boyuta taşır.

İlginizi “gereken yere” verin

Durum göstergeçleri, tarihsel loglar, anlık mesaj uyarıları ve takvim hatırlatmalarından destek alarak zamana duyarlı olan ses, video, anlık mesaj, E-mail ve sosyal medya haberleşmenizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Karar verme sürecini kısaltın

İnsanları odağında tutan bu video cihazları ile toplantılar, özelliklede anlık karar verilen toplantılar çok kısa sürede ve tarihsel destekleyici içerik bilgileri ( E-mail, sesli mesajlar, anlık mesajlar, arama kayıtları,vs.) ile başlatılır. Üretkenliğinizi her zaman kullanıma hazır, çoklu modlu ve çoklu seans destekli video haberleşme cihazlarımız ile arttırmalısınız.

Tablet bilgisayarınız varsa

iPad veya Android tablet bilgisayarınız varsa sadece Flare yazılımını yükleyerek bu deneyimden faydalanabilirsiniz.

Bilgi için : Avaya Flare Experience