• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EvetBilisim/
  • https://twitter.com/EVET_Bilisim

Endüstri Standardı Sunucular PRIMERGY

Endüstri Standardı Sunucular PRIMERGY
Endüstri standardı mimarilere dayalı olarak, PRIMERGY sunucuları az çaba ile daha çok iş yapabilmek için en iyi cevaptır. Kurumların operasyonel verimliliklerini artırmak için, PRIMERGY sunucuları tekrar tekrar kendileri için ödenen maliyeti kazandırır.

Primergy Mikro SunucularFujitsu PRIMERGY MX mikro sunucular: basit, güvenilir ve uygun fiyatlı. Fujitsu, BT'yi daha kolay ve uygun fiyatlı hale getirerek küçük işletmelerin iş potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmeye odaklanmalarını sağlar.

Primergy Blade SunucularMükemmel bağlantı olanağı, yedekli ve tak-çıkar özellikli LAN anahtarları ve entegre blade yönetimi. İşletmenizin rekabetçi kalabilmek için, başarıyı maliyetleri azaltarak, maksimum performans sağlayarak ve hareket kabiliyetini artırarak getiren bir BT ortamına ihtiyacı vardır.

Primergy Raf Tipi SunucularKurumsal uygulamalar ve veri merkezleri için raf tipi veya sunucu deposu modülleri halinde çok katmanlı platformlar. PRIMERGY RX Raf Tipi Sunucular: Bugün ve gelecek on yıldaki iş süreçleriniz için dinamik altyapılar oluşturma olanağı sağlayan mükemmel platform.

Daha fazla bilgi için tıklayınız . . .