• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EvetBilisim/
  • https://twitter.com/EVET_Bilisim

Disk Depolama

DİSK DEPOLAMAAlanında lider performans mimarisini, otomatik hizmet kalitesi yönetimi ile birleştiren Fujitsu Depolama ETERNUS DX serisi depolama kaynaklarını ticari önceliklere göre uyumlu hale getirerek daha yüksek sistem kullanımına imkan tanır, geliştirilmiş sistem konsolidasyon imkanları ve daha hızlı ROI sunar. Tümleşik ölçeklenebilir giriş seviyesi ve orta seviye sistemler, sorunsuz aile konsepti sistem yükseltmelerine imkan tanır ve ürün hattı genelindeki tümleşik yönetim paketi ETERNUS SF, operasyonel ve geçiş maliyetlerini azaltır. ETERNUS SF, kurumsal düzeydeki işlevleri giriş ve orta seviyede sunarken farklı model boyutları için felaket durumunda esnek kurtarma konseptleri sağlayarak yatırım maliyetlerini azaltır.

ETERNUS JX40

Depolama Alt Sistemi

ETERNUS JX40; güvenilir, yenilikçi ve kullanımı kolay bir depolama alt sistemidir. Doğrudan Eklenmiş Depolama (DAS) gibi bu sistem de hızlı 6 Gbit/sn SAS bağlantısı yoluyla Fujitsu’nun PRIMERGY sunucularının depolama kapasitesini 144 Terabayta kadar artırır. Raf başına sadece iki birimlik yükseklikle ETERNUS JX40 alt sistemi, 19 inç raf altyapılarındaki 2,5 inç karıştırılabilir SAS ve SATA sabit disk sürücülerine sahip kompakt tasarım gerekliliklerini karşılar.

Düşük yatırım maliyeti ve kolay taşınabilme özellikleri nedeniyle, sunucuya doğrudan takılan depolama, bir veya çok az sayıda sunucu sistemlerine sahip ortamlar için bir alternatiftir. Sunucu depolamasının pasif bir uzantısı olan ETERNUS JX40, kapasitenin artırılması için mükemmel bir çözümdür (örn. kritik olmayan dosya hizmetleri veya küçük şube verileri için). ETERNUS JX40, PRIMERGY sunucunun SAS RAID denetleyicisini kullanarak, yansıma oluşturma, şerit oluşturma veya ilgili tüm RAID gruplarındaki verilere eşlik bilgisi ekleme yoluyla temel veri koruması sunar.