• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EvetBilisim/
  • https://twitter.com/EVET_Bilisim

Storage

DEPOLAMA(STORAGE)
Fujitsu, “Esnek Veri Kasası" doğrultusunda müşterilerin artan veri hacimlerini daha az büyüme maliyetiyle esnek bir biçimde yönetmelerine, çok güvenilir bir mimariden ve son derece basitleştirilmiş işletimden faydalanmalarına olanak sağlayan ETERNUS DX blok tabanlı disk sistemleri ve ETERNUS veri koruma cihazları sunar.

Geleneksel tedarikçiler giriş seviyesinde, orta ölçekli ve üst düzey segment için farklı ve bağımsız depolama mimarileri sunarken ETERNUS DX tek tip sistem yönetimiyle diğerlerinden ayrılır. Müşteriler ve iş ortakları, daha düşük büyüme maliyeti, daha az işletim çabası ve geliştirilmiş esneklik yoluyla bu mimari ilkeden faydalanır. ETERNUS DX blok düzeyi depolamaya ihtiyaç duyan müşterilere odaklanırken Fujitsu, dosya tabanlı ve birleşik disk sistemleri sunmak için NetApp ile güçlü bir ortaklık kurmuştur.

Fujitsu’nun esnek Veri Kasası stratejisinin ikinci ayağı, yedekleme ve arşivlemeden oluşan veri koruması için BT altyapılarını köklü bir biçimde basitleştirmeye yöneliktir. Basitleştirme, ETERNUS CS ürünlerinin dağıtım süresini hızlandıran, bakım ve işletim çabasını azaltan cihaz yaklaşımıyla gerçekleştirilir.

Fujitsu’nun kendi teknolojileri ve kapsamlı hizmet seçenekleri, müşterilerin veri yönetimi ve koruması için Dinamik Altyapılar oluşturup işletmelerini sağlamak amacıyla öncü depolama teknolojisi iş ortaklarının ürünleriyle tamamlanır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız . . .