• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EvetBilisim/
  • https://twitter.com/EVET_Bilisim

Kaset Depolama

KASET DEPOLAMA

Eternus LT

Uygun maliyetli ETERNUS LT kaset sistemleri, etkileyici bir ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sunar. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, çalışma grupları veya şube BT bölümleri için uzun vadeli arşivleme, felaket durumunda kurtarma ve katılımsız yedeklemeyi de içeren çok çeşitli ve zorlu veri depolama gereksinimlerini karşılayan üst düzey yedekleme çözümü. Hepsi Fujitsu çözümlerindeki veya heterojen ortamlardaki sunucuların ve depolama sistemlerinin yakın entegrasyonu ve sorunsuz etkileşimiyle ilgili. ETERNUS LT sistemlerinin, pazar lideri yedekleme ve arşivleme yazılımına sahip oldukları onaylanmıştır. Yüksek oranda otomatikleştirilmiş, basit ve uzaktan çalışma, ürünün yerel uzman becerilerine gerek duyulmadan kullanılabilmesini sağlar. Büyüdükçe öde kavramı, müşterilerin gereksiz ilk yatırımlardan kaçınmaları ve esnekliklerini koruyabilmeleri anlamına gelir.

ETERNUS LT, yüksek kapasite, yüksek hız ve düşük medya maliyetlerinin eşanlamlısı olan standartlaştırılmış LTO teknolojisine sahiptir. Sistemler, LTO-3 / 4 / 5 teknolojilerine sahiptir ve sunucuya SAS (Seri Bağlı SCSI) veya FC arabirim aracılığıyla bağlanır. LTO-4 ETERNUS modelinden başlayarak, LT sistemleri geliştirilmiş güvenlik ve uyumluluk sunan şifreleme sağlamaktadır.

Quantum Scaler Serisi


Verileri bugün ve gelecekte koruma Scalar serisi günümüzün depolama gereksinimlerini tam olarak karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kurumsal sınıfta ölçeklenebilir veri koruması engelsiz modüler genişletmelerle kolayca büyür.

Oracle SL SerisiVerilerin hacmi ve değeri arttıkça Oracle'ın kanıtlanmış StorageTek teyp kitaplığı çözümleri endüstride öncü kapasite, performans ve esneklik sağlayarak karmaşıklığı, denetim maliyetlerini yönetmeye yardımcı oluyor ve hizmet seviyesi anlaşmalarında sözünü tutuyor.